Bitcoin Abuse Database

Report history for 1BbA6jQjnNXqK1reVTHGEsPGghXJ2rdqcq

Address found in database:
Address1BbA6jQjnNXqK1reVTHGEsPGghXJ2rdqcq
Report Count87
Latest ReportSat, 05 Sep 20 04:15:47 +0000
(1 month ago)
View address on blockchain.info

If you have additional information about this address, please file a report.

Reports:

Date Abuse Type Abuser Description
Sep 5, 2020 blackmail scam [email protected] Wyłudzanie pieniędzy
Aug 20, 2020 blackmail scam [email protected] Cześć! Jestem hakerem, który ma dostęp do Twojego system operacyjnego. Mam też pełen dostęp do Twojego konta. Obserwuję Cię już od paru miesięcy. Fakty są takie, że zainfekowałem Cię oprogramowaniem przez stronę dla dorosłych. Jeśli nie wiesz, jak to działa, to już wyjaśniam. Wirus Trojan daje mi pełen dostęp I kontrolę nad Twoim komputerem, czy innym urządzeniem. To oznacza, że widzę wszystko na Twoim ekranie, włączam kamerę i mikrofon, ale ty o tym nie wiesz. Mam również dostęp do wszystkich twoich kontaktów I korespondencji. Czemu Twój antywirus nie wykrył tego oprogramowania? Odpowiedź: Mój program używa dysku, uaktualniam jego sygnatury co 4 godziny, więc antywirus milczy. Wykonałem film, pokazujący, jak się zadowalasz po lewej stronie ekranu, a po prawej film, który wtedy oglądałeś. Jednym kliknięciem myszy mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich emaili i kontaktów w mediach społecznościowych. Mogę również opublikować dostęp do całej twojej korespondencji i wiadomości, których używasz. Jeśli chcesz temu zapobiec, Przelej kwotę 925€ na mój adres bitcoin (jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wpisz w Google: Kupienie Bitcoin"). Mój adres bitcoin (BTC Wallet) to: 1BbA6jQjnNXqK1reVTHGEsPGghXJ2rdqcq Po otrzymaniu płatności usunę film i nigdy więcej o mnie nie usłyszysz. Daję Ci 50 godzin (ponad 2 dni) by zapłacić. Mam powiadomienie o odczytaniu tej wiadomości, licznik działa wraz z jej otwarciem. Zgłaszanie tego gdziekolwiek nie ma sensu, ponieważ tego emaila nie można namierzyć, tak samo jak mojego adresu bitcoin. Nie popełniaj błędów. Jeśli się dowiem, że podzieliłeś się tą wiadomością z kimś innym, film natychmiast zostanie opublikowany. Wszystkiego Najlepszego!
Aug 17, 2020 blackmail scam [email protected] Cześć! Jestem hakerem, który ma dostęp do Twojego system operacyjnego. Mam też pełen dostęp do Twojego konta. Obserwuję Cię już od paru miesięcy. Fakty są takie, że zainfekowałem Cię oprogramowaniem przez stronę dla dorosłych. Jeśli nie wiesz, jak to działa, to już wyjaśniam. Wirus Trojan daje mi pełen dostęp I kontrolę nad Twoim komputerem, czy innym urządzeniem. To oznacza, że widzę wszystko na Twoim ekranie, włączam kamerę i mikrofon, ale ty o tym nie wiesz. Mam również dostęp do wszystkich twoich kontaktów I korespondencji. Czemu Twój antywirus nie wykrył tego oprogramowania? Odpowiedź: Mój program używa dysku, uaktualniam jego sygnatury co 4 godziny, więc antywirus milczy. Wykonałem film, pokazujący, jak się zadowalasz po lewej stronie ekranu, a po prawej film, który wtedy oglądałeś. Jednym kliknięciem myszy mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich emaili i kontaktów w mediach społecznościowych. Mogę również opublikować dostęp do całej twojej korespondencji i wiadomości, których używasz. Jeśli chcesz temu zapobiec, Przelej kwotę 925€ na mój adres bitcoin (jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wpisz w Google: Kupienie Bitcoin"). Mój adres bitcoin (BTC Wallet) to: 1BbA6jQjnNXqK1reVTHGEsPGghXJ2rdqcq Po otrzymaniu płatności usunę film i nigdy więcej o mnie nie usłyszysz. Daję Ci 50 godzin (ponad 2 dni) by zapłacić. Mam powiadomienie o odczytaniu tej wiadomości, licznik działa wraz z jej otwarciem. Zgłaszanie tego gdziekolwiek nie ma sensu, ponieważ tego emaila nie można namierzyć, tak samo jak mojego adresu bitcoin. Nie popełniaj błędów. Jeśli się dowiem, że podzieliłeś się tą wiadomością z kimś innym, film natychmiast zostanie opublikowany. Wszystkiego Najlepszego!
Aug 12, 2020 blackmail scam [email protected] Blackmail fake
Aug 5, 2020 blackmail scam jakiś losowy email Próba wyłudzenia pieniędzy poprzez blackmail scam.
Jul 30, 2020 blackmail scam [email protected] Cześć! Jestem hakerem, który ma dostęp do Twojego system operacyjnego. Mam też pełen dostęp do Twojego konta. Obserwuję Cię już od paru miesięcy. Fakty są takie, że zainfekowałem Cię oprogramowaniem przez stronę dla dorosłych. Jeśli nie wiesz, jak to działa, to już wyjaśniam. Wirus Trojan daje mi pełen dostęp I kontrolę nad Twoim komputerem, czy innym urządzeniem. To oznacza, że widzę wszystko na Twoim ekranie, włączam kamerę i mikrofon, ale ty o tym nie wiesz. Mam również dostęp do wszystkich twoich kontaktów I korespondencji. Czemu Twój antywirus nie wykrył tego oprogramowania? Odpowiedź: Mój program używa dysku, uaktualniam jego sygnatury co 4 godziny, więc antywirus milczy. Wykonałem film, pokazujący, jak się zadowalasz po lewej stronie ekranu, a po prawej film, który wtedy oglądałeś. Jednym kliknięciem myszy mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich emaili i kontaktów w mediach społecznościowych. Mogę również opublikować dostęp do całej twojej korespondencji i wiadomości, których używasz. Jeśli chcesz temu zapobiec, Przelej kwotę 925€ na mój adres bitcoin (jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wpisz w Google: Kupienie Bitcoin"). Mój adres bitcoin (BTC Wallet) to: 1BbA6jQjnNXqK1reVTHGEsPGghXJ2rdqcq Po otrzymaniu płatności usunę film i nigdy więcej o mnie nie usłyszysz. Daję Ci 50 godzin (ponad 2 dni) by zapłacić. Mam powiadomienie o odczytaniu tej wiadomości, licznik działa wraz z jej otwarciem. Zgłaszanie tego gdziekolwiek nie ma sensu, ponieważ tego emaila nie można namierzyć, tak samo jak mojego adresu bitcoin. Nie popełniaj błędów. Jeśli się dowiem, że podzieliłeś się tą wiadomością z kimś innym, film natychmiast zostanie opublikowany. Wszystkiego Najlepszego!
Jul 29, 2020 sextortion [email protected] Jestem hakerem, który ma dostęp do Twojego system operacyjnego. Mam też pełen dostęp do Twojego konta. Obserwuję Cię już od paru miesięcy. Fakty są takie, że zainfekowałem Cię oprogramowaniem przez stronę dla dorosłych. Jeśli nie wiesz, jak to działa, to już wyjaśniam. Wirus Trojan daje mi pełen dostęp I kontrolę nad Twoim komputerem, czy innym urządzeniem. To oznacza, że widzę wszystko na Twoim ekranie, włączam kamerę i mikrofon, ale ty o tym nie wiesz. Mam również dostęp do wszystkich twoich kontaktów I korespondencji. Czemu Twój antywirus nie wykrył tego oprogramowania? Odpowiedź: Mój program używa dysku, uaktualniam jego sygnatury co 4 godziny, więc antywirus milczy. Wykonałem film, pokazujący, jak się zadowalasz po lewej stronie ekranu, a po prawej film, który wtedy oglądałeś. Jednym kliknięciem myszy mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich emaili i kontaktów w mediach społecznościowych. Mogę również opublikować dostęp do całej twojej korespondencji i wiadomości, których używasz. Jeśli chcesz temu zapobiec, Przelej kwotę 925€ na mój adres bitcoin (jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wpisz w Google: Kupienie Bitcoin"). Mój adres bitcoin (BTC Wallet) to: 1BbA6jQjnNXqK1reVTHGEsPGghXJ2rdqcq Po otrzymaniu płatności usunę film i nigdy więcej o mnie nie usłyszysz. Daję Ci 50 godzin (ponad 2 dni) by zapłacić. Mam powiadomienie o odczytaniu tej wiadomości, licznik działa wraz z jej otwarciem. Zgłaszanie tego gdziekolwiek nie ma sensu, ponieważ tego emaila nie można namierzyć, tak samo jak mojego adresu bitcoin. Nie popełniaj błędów. Jeśli się dowiem, że podzieliłeś się tą wiadomością z kimś innym, film natychmiast zostanie opublikowany. Wszystkiego Najlepszego!
Jul 28, 2020 ransomware [email protected] Cześć! Jestem hakerem, który ma dostęp do Twojego system operacyjnego. Mam też pełen dostęp do Twojego konta. Obserwuję Cię już od paru miesięcy. Fakty są takie, że zainfekowałem Cię oprogramowaniem przez stronę dla dorosłych. Jeśli nie wiesz, jak to działa, to już wyjaśniam. Wirus Trojan daje mi pełen dostęp I kontrolę nad Twoim komputerem, czy innym urządzeniem. To oznacza, że widzę wszystko na Twoim ekranie, włączam kamerę i mikrofon, ale ty o tym nie wiesz. Mam również dostęp do wszystkich twoich kontaktów I korespondencji. Czemu Twój antywirus nie wykrył tego oprogramowania? Odpowiedź: Mój program używa dysku, uaktualniam jego sygnatury co 4 godziny, więc antywirus milczy. Wykonałem film, pokazujący, jak się zadowalasz po lewej stronie ekranu, a po prawej film, który wtedy oglądałeś. Jednym kliknięciem myszy mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich emaili i kontaktów w mediach społecznościowych. Mogę również opublikować dostęp do całej twojej korespondencji i wiadomości, których używasz. Jeśli chcesz temu zapobiec, Przelej kwotę 925€ na mój adres bitcoin (jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wpisz w Google: Kupienie Bitcoin"). Mój adres bitcoin (BTC Wallet) to: 1BbA6jQjnNXqK1reVTHGEsPGghXJ2rdqcq Po otrzymaniu płatności usunę film i nigdy więcej o mnie nie usłyszysz. Daję Ci 50 godzin (ponad 2 dni) by zapłacić. Mam powiadomienie o odczytaniu tej wiadomości, licznik działa wraz z jej otwarciem. Zgłaszanie tego gdziekolwiek nie ma sensu, ponieważ tego emaila nie można namierzyć, tak samo jak mojego adresu bitcoin. Nie popełniaj błędów. Jeśli się dowiem, że podzieliłeś się tą wiadomością z kimś innym, film natychmiast zostanie opublikowany. Wszystkiego Najlepszego!
Jul 28, 2020 ransomware [email protected] Cześć! Jestem hakerem, który ma dostęp do Twojego system operacyjnego. Mam też pełen dostęp do Twojego konta. Obserwuję Cię już od paru miesięcy. Fakty są takie, że zainfekowałem Cię oprogramowaniem przez stronę dla dorosłych. Jeśli nie wiesz, jak to działa, to już wyjaśniam. Wirus Trojan daje mi pełen dostęp I kontrolę nad Twoim komputerem, czy innym urządzeniem. To oznacza, że widzę wszystko na Twoim ekranie, włączam kamerę i mikrofon, ale ty o tym nie wiesz. Mam również dostęp do wszystkich twoich kontaktów I korespondencji. Czemu Twój antywirus nie wykrył tego oprogramowania? Odpowiedź: Mój program używa dysku, uaktualniam jego sygnatury co 4 godziny, więc antywirus milczy. Wykonałem film, pokazujący, jak się zadowalasz po lewej stronie ekranu, a po prawej film, który wtedy oglądałeś. Jednym kliknięciem myszy mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich emaili i kontaktów w mediach społecznościowych. Mogę również opublikować dostęp do całej twojej korespondencji i wiadomości, których używasz. Jeśli chcesz temu zapobiec, Przelej kwotę 925€ na mój adres bitcoin (jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wpisz w Google: Kupienie Bitcoin"). Mój adres bitcoin (BTC Wallet) to: 1BbA6jQjnNXqK1reVTHGEsPGghXJ2rdqcq Po otrzymaniu płatności usunę film i nigdy więcej o mnie nie usłyszysz. Daję Ci 50 godzin (ponad 2 dni) by zapłacić. Mam powiadomienie o odczytaniu tej wiadomości, licznik działa wraz z jej otwarciem. Zgłaszanie tego gdziekolwiek nie ma sensu, ponieważ tego emaila nie można namierzyć, tak samo jak mojego adresu bitcoin. Nie popełniaj błędów. Jeśli się dowiem, że podzieliłeś się tą wiadomością z kimś innym, film natychmiast zostanie opublikowany. Wszystkiego Najlepszego!
Jul 28, 2020 blackmail scam [email protected] Kolejny mały chujek, który chce kasę za coś, czego nie ma i mieć nie będzie. Another little dick that wants money for something he never had.