Bitcoin Abuse Database

Report history for bc1qsh605m35wqnuxnrdfse70ps0ky0efdun3xz5zx

Address found in database:
Addressbc1qsh605m35wqnuxnrdfse70ps0ky0efdun3xz5zx
Report Count21
Latest ReportThu, 21 Jan 21 19:43:17 +0000
(1 month ago)
View address on blockchain.info

If you have additional information about this address, please file a report.

Reports:

Date Abuse Type Abuser Description
Jan 21, 2021 sextortion Liar forger who said she sneaked into people's phones Do not send money fraudulent, the same mail came to me, the time has expired, but such a thing did not send money. there is no video already there is a rat trojan for the video. FAKE!!!!!!!!!
Jan 21, 2021 sextortion [email protected] İn the mail was written ,You entered adult sites , I have your video if you don't deposit money into my account, I'll send the video to everyone .
Jan 20, 2021 sextortion Analia Merhaba. Ben sizin cihazınızın işletim sistemini kırmayı başaran tecrübeli programcıyım. Birkaç aydır sizi takip ediyorum. Benim oluşturduğum virüs sizin cihazınızı yakın zamanda girdiğiniz yetişkin siteleri sayesinde bulaştı. Bunun nasıl çalıştığını bilmiyorsanız, size altta bilgileri vereceğim.
Jan 20, 2021 sextortion Unknown Asking for money
Jan 20, 2021 blackmail scam Some guy Blackmailing
Jan 19, 2021 blackmail scam RENATA First Evidence https://hizliresim.com/9MixlJ Second Evidence https://hizliresim.com/bkvX0y You can understand better if you translate the articles in the proof I have thrown into English. The second proof says the beatcoin address. Republic of Turkey Cyber ​​Forensic Guard units were transferred.
Jan 19, 2021 sextortion Liar forger who said she sneaked into people's phones Fake email don't panic don't send money
Jan 19, 2021 sextortion [email protected] Sending e mail from this adress: [email protected] Turkish e mail wants 1100 USD in form of bitcoin.
Jan 19, 2021 sextortion [email protected] a fraudster threatening people's privacy
Jan 19, 2021 sextortion Alanna Lloyd <[email protected]> Merhaba. Ben sizin cihazınızın işletim sistemini kırmayı başaran tecrübeli programcıyım. (...) Benim oluşturduğum virüs sizin cihazınızı yakın zamanda girdiğiniz yetişkin siteleri sayesinde bulaştı. Bunun nasıl çalıştığını bilmiyorsanız, size altta bilgileri vereceğim. Truva atı virüsü bana sizin kullandığınız cihaza tam kontrol ve erişim sağlıyor. Bunun sonucunda sizin ekranınızı tamamen görebilir, kamera ve mikrofonunuzu etkinleştirebilir, siz ise bunları bilemeyeceksiniz. Bunun dışında, sosyal ağlardaki ve katalogdaki kişilerinize tam erişimim var. (...) - Kötü amaçlı program her 4 saat yenilenen özel sürücü kullanıyor, bu yüzden anti virüs yazılımını onu tespit edemiyor. Mastürbasyon yaptığınızı ekranın sol tarafında, o anda hangi videoyu izlediğinizi ise sağ tarafta gösteren videoyu hazırladım. Farenin tek tıklaması ile sizin kişisel videonuzu epostanızdaki ve sosyal ağlardaki kişilerinize gönderebilirim Bunun dışında, eposta bilgilerinize ve messenger detaylarınıza erişim bilgilerini paylaşabilirim. (...) Benim bitcoin cüzdanıma 1000 ABD dolar aktarın (bunun nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, Google yardım edebilir: “Bitcoin satın al”). Benim bitcoin cüzdanım (BTC Wallet): bc1qsh605m35wqnuxnrdfse70ps0ky0efdun3xz5zx Ödeme geldiği anda, videonuzu hemen silmeye başlayacağım ve size garanti veriyorum ki sizi bir daha rahatsız etmeyeceğim. Ödemeyi gerçekleştirmek için 50 saat (2 günden az fazla) süreniz var. Bu epostayı okuduğunuza dair otomatik bildiri alacağım. Aynı şekilde, zamanlayıcı mevcut yazıyı okuduğunuz zaman otomatik başlatılacaktır. Bana cevap yazmak için zamanınızı harcamayın, çünkü başarılı olamayacaksınız (gönderici adresi otomatik oluşturuluyor). Dahası, hiçbir yere şikâyet etmeye çalışmayın, çünkü bu epostayı ve benim bitcoin adresimi takip etmek imkânsız. Eğer bu epostayı başka birileri ile paylaşmaya çalıştığınızı tespit edersem, kişisel videonuz herkese anında yayınlanacaktır. Başarılar!