Bitcoin Abuse Database

Report history for 1BHgfXp3vSCaFF3SmEDwgmfC5reqpqo5Qg

Address found in database:
Address 1BHgfXp3vSCaFF3SmEDwgmfC5reqpqo5Qg
View address on blockchain.info
Report Count69
Latest ReportFri, 26 Nov 21 14:25:07 +0000
(5 days ago)

If you have additional information about this address, please file a report.

Reports:

Date Abuse Type Description
Nov 26, 2021 ransomware I lost not a small amount of money, I was deceived. Why are there only deceivers around? I am in despair, on the verge of suicide. please help how much it is not a pity. my bitcoin address is bc1q5v2qd98jhyr548xcyfngvlmtt7mzucjkgx47mq
Nov 26, 2021 blackmail scam tY zajebany skurwysyński oszuście: SPIERDALAJ ze swoimi fałszywymi ofertami! I NIE pomogą ci frajerze żadne TOR-y, VPN-y itd. - prędzej czy później cię znajdziemy i zwyczajnie wyniesiemy na widłach !!! 📡...🌟
Nov 25, 2021 bitcoin tumbler The Crypto Currency Authorities should monitor every Brokers and Account Managers activities, I lost over $530,000 to unregulated Brokers who convinced me into investing my capital. After some successful trade and my profit increased I made a withdrawal request but surprisingly all my withdrawal request was declined , I contacted their customer service unit but i was not given a meaningful Reason why my request was declined. I tried all I could to withdraw my fund but no solution , at the end I lost all my capital without a single profit return. In search for help on how to get my money back I was directed to contact Mr Gary who works with COINWALLETRECOUP DTcm as their Head of Recovery Affairs, I contacted him and explained my situation to him , he requested for some details about the broker and concerning my investment, I forwarded all the details to him. It was all like a dream , through him I was able to get back all my money , please don’t sit back and cry when you facing difficulties in withdrawing your profit or you totally lost your funds to any Broker or Account Manager , kindly contact Mr Gary with his number or their website COINWALLETRECOUP DTcm I assure you a successful recovery of your funds. Call , Text, WhatsApp : +1 920 445 8859.
Nov 24, 2021 blackmail scam client-ip=181.225.45.160; helo=181-225-45-160.ifxnw.com.ve; [email protected]
Nov 24, 2021 sextortion Wszystko, co musisz zrobić, to przelew 6000 zł na = moje konto (równowartość bitcoinów w oparciu o kurs = wymiany podczas Twojego przelewu), a po udanej transakcji = przystąpię do niezwłocznego usunięcia wszystkich = tych sprośnych materiałów, jakie na ciebie = zebrałem.
Nov 24, 2021 blackmail scam "Witaj! Niestety, mamy dla Ciebie złe wieści. Kilka miesięcy temu uzyskałem dostęp do twoich urządzeń, za pomocą których przeglądasz Internet. Następnie przystąpiłem do śledzenia twojej aktywności internetowej. Poniżej przedstawiam sekwencję zdarzeń z przeszłości: W przeszłości wykupiłem od hakerów dostęp do wielu kont pocztowych (dziś jest to bardzo proste zadanie, które można wykonać online). Najwyraźniej bez trudu zalogowałem się na Twoje konto pocztowe..." Tylko skończony idiota może myśleć że ktoś zapłaci.
Nov 22, 2021 blackmail scam Rozwiążmy to w ten sposób: Wszystko, co musisz zrobić, to przelew 6000 zł na moje konto (równowartość bitcoinów w oparciu o kurs wymiany podczas Twojego przelewu), a po udanej transakcji przystąpię do niezwłocznego usunięcia wszystkich tych sprośnych materiałów, jakie na ciebie zebrałem. Potem możemy udawać, że nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy. Dodatkowo zapewniam Cię, że wszystkie szkodliwe programy zostaną usunięte z wszystkich Twoich urządzeń. Bądź pewien, że dotrzymuję obietnic. To jest dość sprawiedliwy układ z niską ceną, pamiętając, że spędziłem sporo czasu, aby przejrzeć twój profil i ruch w internecie przez długi okres. Jeśli jesteś nieświadomy, jak kupić i wysłać bitcoiny – możesz to szybko sprawdzić przez wyszukanie wszystkich powiązanych informacji online. Poniżej znajduje się mój portfel bitcoin: 1BHgfXp3vSCaFF3SmEDwgmfC5reqpqo5Qg Masz nie więcej niż 48 godzin po otwarciu tego e-maila (2 dni, aby być precyzyjnym).
Nov 22, 2021 sextortion Pierdolony frajer myśli że coś ugra XDDDDDDDDD
Nov 22, 2021 blackmail scam To święta prawda, że to najzwyklejszy OSZUST ... ale nie określajcie tego ludzie mianem "ransomware". Bo jest to, innymi słowy, rodzaj softu do wymuszania okupu, a coś takiego stawia zazwyczaj potencjalną ofiarę przed-niejako: faktem dokonanym! I taka właśnie interpretacja - owego scam-u - temu chujowi jest bardzo na rękę, aby jak najwięcej przypadkowych ludzi rzeczywiście w to oszustwo uwierzyło! 😬
Nov 22, 2021 ransomware Głupi kretyn. Jedynym, który stracił to on kupując adres e-mail, który traktuję jako śmietnik. Jest chyba 250 frajerem, który twierdzi, że ma dostęp do mojego PC. Hm ciekawe, ale to już autostrada, a najśmieszniejsze jest to, że w tym co pisze nie ma nawet 0,000000000001% prawdy. OSZUST.