Bitcoin Abuse Database

Report history for 1E1sP44kzbGMQjzXMg5hsz3CzNQcWXBEru

Address found in database:
Address1E1sP44kzbGMQjzXMg5hsz3CzNQcWXBEru
Report Count23
Latest ReportTue, 12 Feb 19 11:22:06 +0000
(2 years ago)
View address on blockchain.info

If you have additional information about this address, please file a report.

Reports:

Date Abuse Type Abuser Description
Feb 12, 2019 blackmail scam jebać cie Oszust pierdolony
Feb 6, 2019 blackmail scam [email protected] Zadanie 550$
Jan 31, 2019 other *@broad-media.jp Mam dla ciebie złe wieści. 25/09/2018 - w tym dniu włamałem się do twojego systemu operacyjnego i uzyskałem pełny dostęp do twojego konta ***@o2.pl! Nie ma sensu zmieniać hasła, moje złośliwe oprogramowanie przechwytuje je za każdym razem. Jak było: W oprogramowaniu routera, do którego byłeś podłączony w tym dniu, wystąpiła luka. Najpierw zhakowałem ten router i umieściłem na nim mój złośliwy kod. Kiedy wszedłeś do Internetu, mój trojan został zainstalowany w systemie operacyjnym twojego urządzenia. Potem zrobiłem pełny zrzut dysku (mam całą twoją książkę adresową, historię przeglądania stron, wszystkie pliki, numery telefonów i adresy wszystkich twoich kontaktów). ...
Jan 31, 2019 blackmail scam [email protected] Mam dla ciebie złe wieści. 25/09/2018 - w tym dniu włamałem się do twojego systemu operacyjnego i uzyskałem pełny dostęp do twojego konta! Jestem głęboko przekonany, że nie chciałbyś pokazać tych zdjęć swoim bliskim, przyjaciołom lub znajomym. Myślę, że 550 $ to bardzo mała kwota za moje milczenie. Poza tym spędziłem dużo czasu nad tobą! Akceptuję pieniądze tylko w bitcoinach. Mój portfel BTC: 1E1sP44kzbGMQjzXMg5hsz3CzNQcWXBEru P.S. Gwarantuję, że po wypłacie nie będę ci przeszkadzał, ponieważ nie jesteś moją jedyną ofiarą. 768381uayle25108 <[email protected]>
Jan 31, 2019 blackmail scam idiot fuck off Mooron
Jan 31, 2019 blackmail scam [email protected] Mam dla ciebie złe wieści. 25/09/2018 - w tym dniu włamałem się do twojego systemu operacyjnego i uzyskałem pełny dostęp do twojego konta xxx! Nie ma sensu zmieniać hasła, moje złośliwe oprogramowanie przechwytuje je za każdym razem. Jak było: W oprogramowaniu routera, do którego byłeś podłączony w tym dniu, wystąpiła luka. Najpierw zhakowałem ten router i umieściłem na nim mój złośliwy kod. Kiedy wszedłeś do Internetu, mój trojan został zainstalowany w systemie operacyjnym twojego urządzenia. Akceptuję pieniądze tylko w bitcoinach. Mój portfel BTC: 1E1sP44kzbGMQjzXMg5hsz3CzNQcWXBEru Chcę, żebyś był ostrożny. - Nie próbuj znaleźć i zniszczyć mojego wirusa! (Wszystkie twoje dane są już przesłane na serwer zdalny) - Nie próbuj się ze mną kontaktować (nie jest to możliwe, wysłałem Ci wiadomość e-mail z Twojego konta) - Różne służby bezpieczeństwa ci nie pomogą; formatowanie dysku lub niszczenie urządzenia również nie pomoże, ponieważ dane są już na serwerze zdalnym.
Jan 31, 2019 ransomware r[email protected] Ta sama treść co powyżej.
Jan 31, 2019 blackmail scam [email protected] Mam dla ciebie złe wieści. 25/09/2018 - w tym dniu włamałem się do twojego systemu operacyjnego i uzyskałem pełny dostęp do twojego konta [email protected]! Nie ma sensu zmieniać hasła, moje złośliwe oprogramowanie przechwytuje je za każdym razem. (...) Miesiąc temu chciałem zablokować Twoje urządzenie i poprosić o niewielką kwotę, aby odblokować. Ale patrzyłem na strony, które regularnie odwiedzasz, i doszedłem do wielkiej radości z twoich ulubionych zasobów. Mówię o witrynach dla dorosłych. Chcę powiedzieć - jesteś wielkim, wielkim zboczeńcem. Masz nieokiełznaną fantazję !!! (...) Jestem głęboko przekonany, że nie chciałbyś pokazać tych zdjęć swoim bliskim, przyjaciołom lub znajomym. Myślę, że 550 $ to bardzo mała kwota za moje milczenie. Poza tym spędziłem dużo czasu nad tobą! Akceptuję pieniądze tylko w bitcoinach. Mój portfel BTC: 1E1sP44kzbGMQjzXMg5hsz3CzNQcWXBEru (...)
Jan 31, 2019 blackmail scam @broad-media.jp Jak ktoś zdobędzie adres tego leszcza to niech tutaj wrzuci.
Jan 31, 2019 blackmail scam broad-media jp Odliczanie rozpoczęte, mam twój adres leszczu. Jeśli za 50 godzin nie wyślesz przeprosin to odwiedzę cię osobiście a te pieniądze które chciałeś przyniesiesz mi w zębach. Odliczanie rozpoczęte, uważaj jak będziesz wychodził z domu.